Vandaag vóór 12:00 besteld wordt 
DINSDAG
 geleverd
Bestellijn: 035-695 29 29

Bedrijfsgegevens

Hoofdkantoor

Account Managers Gastronomie

Account Managers Retail

Sales Manager 
Niels Zondervan
mobiel 06 - 53 79 00 27
email nzondervan@fourcroy.nl

Midden-Noord-Oost Nederland
Peter Olree
mobiel 06 - 53 94 48 72
email polree@fourcroy.nl

Midden-Oost Nederland
Maarten Zijlstra
mobiel 06 - 51 42 68 92
email mzijlstra@fourcroy.nl

Marketing & Brand Manager
Ginger de Boer
tel 035-695 29 29
email gdeboer@fourcroy.nl

Noord-Holland/Amsterdam
Marcel Stam
mobiel 06 - 13 13 13 40
email mstam@fourcroy.nl

West-Nederland
Ida Holmgren Andersson
mobiel 06 - 53 33 82 19
email iholmgrenandersson@fourcroy.nl

Hoofd Administratie
Paul de Rooij
tel 035-694 13 33
email pderooij@fourcroy.nl

Zuid-Holland/Groot Rotterdam/Groot Den Haag
Jasper de Graaf
mobiel 06 - 53 23 62 47
email jdegraaf@fourcroy.nl

Zuid-Nederland/Limburg
Jan Smit
mobiel 06 - 51 45 96 64
email jsmit@fourcroy.nl

Bezoekadres
Parklaan 43
1405 GP Bussum

Midden-Nederland/Utrecht
Maarten Demmenie
mobiel 06 - 51 17 03 85
email mdemmenie@fourcroy.nl

tel. 035 695 29 29
fax. 035 695 33 49
e-mail verkoop@fourcroy.nl
e-mail info@fourcroy.nl
web www.fourcroy.nl

Zuid-Nederland/Limburg
Jan Smit
mobiel 06 - 51 45 96 64
email jsmit@fourcroy.nl

Kamer van Koophandel
Gooi- en Eemland 32062393

Horeca & Nightlife Groot Amsterdam
Casper van Tatenhove
mobiel 06 - 53 93 30 73
email cvantatenhove@fourcroy.nl

Bankrelatie: van Lanschot Bankiers
IBAN: NL17 FVLB 0225 6598 32
BIC: FVLBNL22
BTW nummer: NL800172504B01
Accijnsnummer: NL00740000730